Sonda

Gdzie kupujesz ubrania?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Piękny wygląd
Każda kobieta dąży do tego, by jak najlepiej wyglądać . Co się składa na piękny wygląd? Można tu wymienić wiele aspektów i przykładów tego, co się składa na piękny wygląd. Warto również dodać, że dla każdej kobiety oznacza to coś innego. Dla jednej kobiety piękny wygląd wiąże się z naturalnym wyglądem, czyli brakiem makijażu, naturalny kolor włosów, niepomalowane paznokcie. Najważniejsze by była zadbana , czysta i schludna. Dla innych kobiet , natomiast, piękny wygląd może wiązać się z tym, że musi być ona mocno pomalowana, najlepiej opalona, co się wiąże z częstym chodzeniem do solarium. Zamiast naturalnych paznokci, towarzyszą jej długie tipsy i odwiedzimy u kosmetyczki. Zamiast naturalnego wyglądu, ma ona mocna makijaż. Niestety często wygląda to zbyt sztucznie u kobiet. Ale najważniejsze, że one czują się piękne i atrakcyjne. Jednak nie są często świadome tego, iż innym bardziej podoba się naturalne piękno kobiety. Po to została ona taka stworzona, aby taka była. Jeśli widzimy niepomalowaną kobietę na ulicy, to sobie myślimy, że nie dba o swój wygląd i mamy o niej zdanie, że o siebie nie dba. Trzeba rozróżnić momenty, kiedy kobieta ma potrzebę, aby się pomalowała, kiedy jej nie ma.

Jeśli jest w domu, to najswobodniej się czuje bez makijażu, w dresie, po prostu na luzie. Jednak nie powinna doprowadzić do tego, by być w takim stanie cały czas. Może to doprowadzić do lenistwa, poprzez które kobiecie w ogóle nie będzie zależało na dobrym wyglądzie. Jeśli kobiet czuje się dobrze ze sobą, w własnej skórze, to od razu inaczej ją postrzegają inni. Natomiast kobieta, która wie, że nie jest dobrze ubrana, to może to doprowadzić do braku wiary w siebie i mniejszej pewności. Wizyty u kosmetyczki, u fryzjera, czy w innych miejscach związanych z pięknym wyglądem są elementem, które wpływają na lepsze samopoczucie kobiety. Można tu też wymienić SPA i inne ośrodki. Nie jest tu mowa o nałogowych i częstych wizytach, gdyż wiąże się to ze sporym wydatkiem i dużym poświęceniem czasu. Raz na jakiś czas tak, by kobieta mogła to docenić i się nacieszyć.

Wiele talentów się niszczy

Polska nie ma żadnych wybitnych indywidualności jeśli chodzi o szkoleniowców. I to nie tylko gdy mówić o siatkówce, ale i o innych dyscyplinach sportu. Zarówno w piłkarstwie nożnym. Przewiercień nawet nasz Franciszek Smuda uważany za ideał zniszczył wiele talentów futbolowych tylko dlatego, że zbyt forsował młodych piłkarzy na treningach i ci nabawiali się groźnych kontuzji. Jednym z nich był znakomicie zapowiadający się Bartosz Tatarczuk. Kiedy ten młody piłkarz trafił do szkółki we Wronkach i zaczynał grywać w Lechu. To był tak bardzo eksploatowany, że nabawił się kontuzji, która zamknęła mu drogę do kariery.W siatkówce jest podobnie. Wielu doskonale zapowiadających się siatkarzy jest źle prowadzonych przez szkoleniowców. W Polsce bowiem szybko chcemy mieć talenty światowej klasy. Niestety młode organizmy mają swoją wydolność i pewnych granic nie wolno przekraczać. Niestety trenerzy zbyt dużo żądają, a ambitni młodzi zawodnicy ulegają presji i wypalają się już w wieku juniorskim.

Comments are closed.