Sonda

Gdzie kupujesz ubrania?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Październik 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Piękny wygląd
Każda kobieta dąży do tego, by jak najlepiej wyglądać . Co się składa na piękny wygląd? Można tu wymienić wiele aspektów i przykładów tego, co się składa na piękny wygląd. Warto również dodać, że dla każdej kobiety oznacza to coś innego. Dla jednej kobiety piękny wygląd wiąże się z naturalnym wyglądem, czyli brakiem makijażu, naturalny kolor włosów, niepomalowane paznokcie. Najważniejsze by była zadbana lakiery do paznokci kameleon, czysta i schludna. Dla innych kobiet , natomiast, piękny wygląd może wiązać się z tym, że musi być ona mocno pomalowana, najlepiej opalona, co się wiąże z częstym chodzeniem do solarium. Zamiast naturalnych paznokci, towarzyszą jej długie tipsy i odwiedzimy u kosmetyczki. Zamiast naturalnego wyglądu, ma ona mocna makijaż. Niestety często wygląda to zbyt sztucznie u kobiet. Ale najważniejsze, że one czują się piękne i atrakcyjne. Jednak nie są często świadome tego, iż innym bardziej podoba się naturalne piękno kobiety. Po to została ona taka stworzona, aby taka była. Jeśli widzimy niepomalowaną kobietę na ulicy, to sobie myślimy, że nie dba o swój wygląd i mamy o niej zdanie, że o siebie nie dba. Trzeba rozróżnić momenty, kiedy kobieta ma potrzebę, aby się pomalowała, kiedy jej nie ma.

Jeśli jest w domu, to najswobodniej się czuje bez makijażu, w dresie, po prostu na luzie. Jednak nie powinna doprowadzić do tego, by być w takim stanie cały czas. Może to doprowadzić do lenistwa, poprzez które kobiecie w ogóle nie będzie zależało na dobrym wyglądzie. Jeśli kobiet czuje się dobrze ze sobą, w własnej skórze, to od razu inaczej ją postrzegają inni. Natomiast kobieta, która wie, że nie jest dobrze ubrana, to może to doprowadzić do braku wiary w siebie i mniejszej pewności. Wizyty u kosmetyczki, u fryzjera, czy w innych miejscach związanych z pięknym wyglądem są elementem, które wpływają na lepsze samopoczucie kobiety. Można tu też wymienić SPA i inne ośrodki. Nie jest tu mowa o nałogowych i częstych wizytach, gdyż wiąże się to ze sporym wydatkiem i dużym poświęceniem czasu. Raz na jakiś czas tak, by kobieta mogła to docenić i się nacieszyć.

Trendy

Jeżeli chodzi o modę, to dość często się ona zmienia, a taka aktualnie panująca moda jest nazywana trendami. Na przykład trendem w dzisiejszych czasach są na pewno spodnie rurki, które spotkać możemy dosłownie na każdym kroku, nosi je prawie każda młoda dziewczyna, a zaczynają ubierać je także chłopcy. Na pewno dla wielu z nas jest to dość dziwne zjawisko, ale zazwyczaj ciężko jest nam dany trend zrozumieć, jeżeli akurat nie przypadł  nam on do gustu. Jest wiele osób mogących zrobić dosłownie wszystko dla bycia modnym, śledzą oni najnowsze trendy i ubierają wszystko, co po prostu  jest na czasie, nie ważne czy im prywatnie się to podoba. Na pewno nie jest to dobre podejście, bo w ten sposób nie stworzymy swojego stylu, będziemy cały czas korzystać z gotowych rad projektantów mody. Oczywiście jak najbardziej możemy kierować się ich gustem, trzeba jednak znać w tym umiar, bo nie wszystkie nowości są ładne, a często okazują się być wręcz ekstrawaganckie, dlatego na pewno nie spotkamy się z aprobatą osób nas otaczających. Jeżeli oczywiście dany trend nam się po prostu podoba, to taka dezaprobata na pewno nie powinna nas zniechęcić, w końcu to nasz gust i to my możemy zdecydować co jest modne, nie każdemu musi się to podobać.

Moda ma to do siebie, że jest bardzo różnorodna, a różne charaktery ludzi sprawiają, że po prostu nie wszystko się wszystkim podoba, na pewno więc nie wyprodukowano jeszcze takiego ubrania, które podobałoby się dosłownie wszystkim. Jeżeli jednak chcemy być modni, to dobrze by było się czymś wyróżniać, mieć ubrania czy po prostu wygląd nieco inny niż większość ludzi, bo to pozwala zachować nam odrębność. Aktualnie panujące trendy na pewno są modne, jednak nie muszą się nam podobać i nie do każdego z nich musimy się podporządkować, a nawet wtedy będziemy modni. Moda jest ty, co my uważamy za ładne, w czym dobrze się czujemy, i co dodaje nam pewności siebie. Na pewno jednak są to ubrania nowoczesne, bo na takie właśnie skazuje nas dzisiejsza rzeczywistość, która dla krzyków mody jest w stanie zrobić wszystko.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.