Sonda

Gdzie kupujesz ubrania?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Październik 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Piękny wygląd
Każda kobieta dąży do tego, by jak najlepiej wyglądać . Co się składa na piękny wygląd? Można tu wymienić wiele aspektów i przykładów tego, co się składa na piękny wygląd. Warto również dodać, że dla każdej kobiety oznacza to coś innego. Dla jednej kobiety piękny wygląd wiąże się z naturalnym wyglądem, czyli brakiem makijażu, naturalny kolor włosów, niepomalowane paznokcie. Najważniejsze by była zadbana Nowa strona o modzie to rzęsy bling, czysta i schludna. Dla innych kobiet , natomiast, piękny wygląd może wiązać się z tym, że musi być ona mocno pomalowana, najlepiej opalona, co się wiąże z częstym chodzeniem do solarium. Zamiast naturalnych paznokci, towarzyszą jej długie tipsy i odwiedzimy u kosmetyczki. Zamiast naturalnego wyglądu, ma ona mocna makijaż. Niestety często wygląda to zbyt sztucznie u kobiet. Ale najważniejsze, że one czują się piękne i atrakcyjne. Jednak nie są często świadome tego, iż innym bardziej podoba się naturalne piękno kobiety. Po to została ona taka stworzona, aby taka była. Jeśli widzimy niepomalowaną kobietę na ulicy, to sobie myślimy, że nie dba o swój wygląd i mamy o niej zdanie, że o siebie nie dba. Trzeba rozróżnić momenty, kiedy kobieta ma potrzebę, aby się pomalowała, kiedy jej nie ma.

Jeśli jest w domu, to najswobodniej się czuje bez makijażu, w dresie, po prostu na luzie. Jednak nie powinna doprowadzić do tego, by być w takim stanie cały czas. Może to doprowadzić do lenistwa, poprzez które kobiecie w ogóle nie będzie zależało na dobrym wyglądzie. Jeśli kobiet czuje się dobrze ze sobą, w własnej skórze, to od razu inaczej ją postrzegają inni. Natomiast kobieta, która wie, że nie jest dobrze ubrana, to może to doprowadzić do braku wiary w siebie i mniejszej pewności. Wizyty u kosmetyczki, u fryzjera, czy w innych miejscach związanych z pięknym wyglądem są elementem, które wpływają na lepsze samopoczucie kobiety. Można tu też wymienić SPA i inne ośrodki. Nie jest tu mowa o nałogowych i częstych wizytach, gdyż wiąże się to ze sporym wydatkiem i dużym poświęceniem czasu. Raz na jakiś czas tak, by kobieta mogła to docenić i się nacieszyć.

Programy o modzie, stylista

Stylista jest osobą, która zajmuje się odbiorem ubrań dla każdego z nas. Potrafi dopasować ubranie dla osoby uwzględniając jej dotychczasowy styl, styl bycia, charakter, fakt jakie kolory do danej osoby pasują i jakiej jest budowy. Zadania stylisty można śledzić w różnego rodzajach programach o modzie. Wtedy można zobaczyć w jaki sposób zmieniają oni konkretne osoby, którego tego potrzebują. Na czym polegają takie programy?? Zgłaszają się do nich konkretne osoby, które pragną zmian w swoim życiu i zmian w swoim wyglądzie. Jedno z drugim jest ze sobą połączone. Muszą przejść wszelkie castingi, by przekonać do siebie prowadzących, że to właśnie oni powinni się w tym programie znaleźć. Gdy już uda się pokonać etapy programu i jest coraz bliżej do końca, to można się wtedy oddać stylistom, którzy wprowadzą nowy styl w tej osobie.

Najpierw przeglądają dotychczasową garderobę zainteresowanej osoby. W jakich ubraniach do tej pory chodziła, w jakich kolorach itd. Teraz należy zrobić co, by zmienić image danej osoby. Ale też nie może to być zrobione w taki sposób, by osoba uczestnicząca w programie nie czuła się sobą. Musi się czuć przede wszystkim bvar4dziej atrakcyjna. Najpierw warto zacząć od zmiany fryzury. To jest cześć nowego image. Ma on duże znaczenie, ponieważ fryzura wpływa na wizerunek całej twarzy. Jedna zmiana jest zauważalna. Kolejna to dobór odpowiedniego makijażu. Tym zajmuje się wizażystka. Gdy makijaż jest odpowiednio wykonany, to można się zdecydować na wybór odpowiedniej garderoby. Wtedy wybieramy się do sklepu w poszukiwaniu najlepszych ubrań. Wtedy warto zaufać styliście. On najlepiej będzie potrafił doradzić w czym jest dobrze. Czy mają być to spodnie czy spódnica, a może sukienka. Jakie kolory ubrać będą pasowały do nowej fryzury. Ważny jest także dobór butów. Jak wiadomo buty na wysokim obcasie poprawiają figurę, ponieważ jesteśmy wyżsi. To nas optycznie wyszczupla. Wszystkie elementy zrealizowane, więc widoczny jest efekt końcowy. Jak jest?

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.