Sonda

Gdzie kupujesz ubrania?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Piękny wygląd
Każda kobieta dąży do tego, by jak najlepiej wyglądać . Co się składa na piękny wygląd? Można tu wymienić wiele aspektów i przykładów tego, co się składa na piękny wygląd. Warto również dodać, że dla każdej kobiety oznacza to coś innego. Dla jednej kobiety piękny wygląd wiąże się z naturalnym wyglądem, czyli brakiem makijażu, naturalny kolor włosów, niepomalowane paznokcie. Najważniejsze by była zadbana , czysta i schludna. Dla innych kobiet , natomiast, piękny wygląd może wiązać się z tym, że musi być ona mocno pomalowana, najlepiej opalona, co się wiąże z częstym chodzeniem do solarium. Zamiast naturalnych paznokci, towarzyszą jej długie tipsy i odwiedzimy u kosmetyczki. Zamiast naturalnego wyglądu, ma ona mocna makijaż. Niestety często wygląda to zbyt sztucznie u kobiet. Ale najważniejsze, że one czują się piękne i atrakcyjne. Jednak nie są często świadome tego, iż innym bardziej podoba się naturalne piękno kobiety. Po to została ona taka stworzona, aby taka była. Jeśli widzimy niepomalowaną kobietę na ulicy, to sobie myślimy, że nie dba o swój wygląd i mamy o niej zdanie, że o siebie nie dba. Trzeba rozróżnić momenty, kiedy kobieta ma potrzebę, aby się pomalowała, kiedy jej nie ma.

Jeśli jest w domu, to najswobodniej się czuje bez makijażu, w dresie, po prostu na luzie. Jednak nie powinna doprowadzić do tego, by być w takim stanie cały czas. Może to doprowadzić do lenistwa, poprzez które kobiecie w ogóle nie będzie zależało na dobrym wyglądzie. Jeśli kobiet czuje się dobrze ze sobą, w własnej skórze, to od razu inaczej ją postrzegają inni. Natomiast kobieta, która wie, że nie jest dobrze ubrana, to może to doprowadzić do braku wiary w siebie i mniejszej pewności. Wizyty u kosmetyczki, u fryzjera, czy w innych miejscach związanych z pięknym wyglądem są elementem, które wpływają na lepsze samopoczucie kobiety. Można tu też wymienić SPA i inne ośrodki. Nie jest tu mowa o nałogowych i częstych wizytach, gdyż wiąże się to ze sporym wydatkiem i dużym poświęceniem czasu. Raz na jakiś czas tak, by kobieta mogła to docenić i się nacieszyć.

Kibice szykują się do marszu

Polski Związek Piłki Nożnej to najbardziej znienawidzona instytucja w kraju (obok ZUS-u). po upadku zarządu Michała Listkiewicza, obiecywano nam kibicom, że całe zło w polskim futbolu zostanie naprawione. Obiecywał to wielokrotnie Grzegorz Lato, miał zwalczyć korupcję i wyciągnąć nasze piłkarstwo z kryzysu. Tymczasem eliminacje do Mistrzostw Świata przegrała nasza kadra z kretesem, gorsze jest tylko San Marino. Grzegorz Lato wraz ze swoją świtą „leśnych dziadków” obwinił na niepowodzenie Leo Beenhakkera, ale kibice w to nie wierzą. Szykuje się wielki marsz przeciwko PZPN-owi.Kibice nie chcą słuchać tłumaczeń i kolejnych wykrętów, Antoniego Piechniczka, Andrzeja Strejlaua, Jerzego Engela, Grzegorza Laty i innych im podobnych. Fani polskiego futbolu mają dość korupcji i przekrętów, chcą uczciwości w polskim piłkarstwie. Chcą i niedługo zaczną tego żądać. I by się im udało, nie chcemy dłużej rządów Grzegorza Laty.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.