Sonda

Gdzie kupujesz ubrania?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Październik 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Piękny wygląd
Każda kobieta dąży do tego, by jak najlepiej wyglądać . Co się składa na piękny wygląd? Można tu wymienić wiele aspektów i przykładów tego, co się składa na piękny wygląd. Warto również dodać, że dla każdej kobiety oznacza to coś innego. Dla jednej kobiety piękny wygląd wiąże się z naturalnym wyglądem, czyli brakiem makijażu, naturalny kolor włosów, niepomalowane paznokcie. Najważniejsze by była zadbana , czysta i schludna. Dla innych kobiet , natomiast, piękny wygląd może wiązać się z tym, że musi być ona mocno pomalowana, najlepiej opalona, co się wiąże z częstym chodzeniem do solarium. Zamiast naturalnych paznokci, towarzyszą jej długie tipsy i odwiedzimy u kosmetyczki. Zamiast naturalnego wyglądu, ma ona mocna makijaż. Niestety często wygląda to zbyt sztucznie u kobiet. Ale najważniejsze, że one czują się piękne i atrakcyjne. Jednak nie są często świadome tego, iż innym bardziej podoba się naturalne piękno kobiety. Po to została ona taka stworzona, aby taka była. Jeśli widzimy niepomalowaną kobietę na ulicy, to sobie myślimy, że nie dba o swój wygląd i mamy o niej zdanie, że o siebie nie dba. Trzeba rozróżnić momenty, kiedy kobieta ma potrzebę, aby się pomalowała, kiedy jej nie ma.

Jeśli jest w domu, to najswobodniej się czuje bez makijażu, w dresie, po prostu na luzie. Jednak nie powinna doprowadzić do tego, by być w takim stanie cały czas. Może to doprowadzić do lenistwa, poprzez które kobiecie w ogóle nie będzie zależało na dobrym wyglądzie. Jeśli kobiet czuje się dobrze ze sobą, w własnej skórze, to od razu inaczej ją postrzegają inni. Natomiast kobieta, która wie, że nie jest dobrze ubrana, to może to doprowadzić do braku wiary w siebie i mniejszej pewności. Wizyty u kosmetyczki, u fryzjera, czy w innych miejscach związanych z pięknym wyglądem są elementem, które wpływają na lepsze samopoczucie kobiety. Można tu też wymienić SPA i inne ośrodki. Nie jest tu mowa o nałogowych i częstych wizytach, gdyż wiąże się to ze sporym wydatkiem i dużym poświęceniem czasu. Raz na jakiś czas tak, by kobieta mogła to docenić i się nacieszyć.

Jak się czuć pięknym?

Gdybyśmy się zapytali większości osób czy uważają się za ładne, to odpowiedzi byłyby za pewne różne. Niektórzy, mimo że, są naprawdę ładni, to tak nie uważają. Natomiast osoby, które niekoniecznie się do takich zaliczają, nie wiadomo dlaczego mają o sobie zdanie narcystyczne. Uważają się za piękne, ładne, śliczne. Za osobę piękną może się uważać Miss Świata. Jednak skąd się bierze tak różna samoocena ludzi? Wiąże się to z dowartościowaniem własnej osoby a także z pewnością siebie. Nie trudno jest stwierdzić, że osobom ładnym w życiu jest łatwiej. Nie dlatego że, inni będą im to umożliwiać ze względu na ładną buzię. Takiej możliwości też nie można wykluczyć, gdyż mężczyźni często patrzą przychylnym okiem na piękne kobiety. Ale głównie wiąże się to z tym, że ładne kobiety są świadome swej urody, są pewne siebie a co za tym idzie są bardzie odważne. Natomiast osoby, które nie wierzą w swój wygląd, nie są świadome własnych wartości. Zależy to od podejścia takiej osoby, a także od tego jak zostały wychowane. Jeśli od dziecka miały wpajane, że se śliczne, były chwalone dowartościowane, to z pewnością w przyszłości nie mają problemu z tym, by uwierzyć we własna osobę. Natomiast, jeśli już w dzieciństwie czuliśmy się gorsi, tak też byliśmy traktowi czy przez rówieśników, czy przez rodziców, to może być to ciężko zmienić w przyszłości. Brak wiary w siebie jest ogromną przeszkodą w życiu. Osobom, którym jej brakuje, będzie potrzebna ciężka praca.

Po co nam poczucie wysokiej wartości? Po ty byśmy mogli sobie w życiu zaufać, byśmy nie czuli się gorsi od innych i byśmy się nie dali manipulować. Nad tym można popracować, ale pewnych cech charakteru nie da się zmienić. Nie jest tu mowa o tym, że jeśli dziewczyna jest ładna, to w życiu wszystko osiągnie. Osoba wartościowa powinna wiedzieć, że wygląd to nie wszystko. Może on pomóc, ale nie załatwi wszystkiego. Zapewne każdy z nas zna osoby, którym natura dała urodę, ale niestety nie dostali oni odpowiedniego poziomu inteligencji.

 

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.