Sonda

Gdzie kupujesz ubrania?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Piękny wygląd
Każda kobieta dąży do tego, by jak najlepiej wyglądać . Co się składa na piękny wygląd? Można tu wymienić wiele aspektów i przykładów tego, co się składa na piękny wygląd. Warto również dodać, że dla każdej kobiety oznacza to coś innego. Dla jednej kobiety piękny wygląd wiąże się z naturalnym wyglądem, czyli brakiem makijażu, naturalny kolor włosów, niepomalowane paznokcie. Najważniejsze by była zadbana , czysta i schludna. Dla innych kobiet , natomiast, piękny wygląd może wiązać się z tym, że musi być ona mocno pomalowana, najlepiej opalona, co się wiąże z częstym chodzeniem do solarium. Zamiast naturalnych paznokci, towarzyszą jej długie tipsy i odwiedzimy u kosmetyczki. Zamiast naturalnego wyglądu, ma ona mocna makijaż. Niestety często wygląda to zbyt sztucznie u kobiet. Ale najważniejsze, że one czują się piękne i atrakcyjne. Jednak nie są często świadome tego, iż innym bardziej podoba się naturalne piękno kobiety. Po to została ona taka stworzona, aby taka była. Jeśli widzimy niepomalowaną kobietę na ulicy, to sobie myślimy, że nie dba o swój wygląd i mamy o niej zdanie, że o siebie nie dba. Trzeba rozróżnić momenty, kiedy kobieta ma potrzebę, aby się pomalowała, kiedy jej nie ma.

Jeśli jest w domu, to najswobodniej się czuje bez makijażu, w dresie, po prostu na luzie. Jednak nie powinna doprowadzić do tego, by być w takim stanie cały czas. Może to doprowadzić do lenistwa, poprzez które kobiecie w ogóle nie będzie zależało na dobrym wyglądzie. Jeśli kobiet czuje się dobrze ze sobą, w własnej skórze, to od razu inaczej ją postrzegają inni. Natomiast kobieta, która wie, że nie jest dobrze ubrana, to może to doprowadzić do braku wiary w siebie i mniejszej pewności. Wizyty u kosmetyczki, u fryzjera, czy w innych miejscach związanych z pięknym wyglądem są elementem, które wpływają na lepsze samopoczucie kobiety. Można tu też wymienić SPA i inne ośrodki. Nie jest tu mowa o nałogowych i częstych wizytach, gdyż wiąże się to ze sporym wydatkiem i dużym poświęceniem czasu. Raz na jakiś czas tak, by kobieta mogła to docenić i się nacieszyć.

Gdzie ci nasi alpejczycy?

Polscy działacze sportowi związani z narciarstwem zachwalają naszą infrastrukturę, zapowiadają nawet organizację wielkich imprez na naszym terenie. Tylko że jakoś trudno w to wszystko uwierzyć widząc podejście naszych działaczy oraz… stoki, po jakich można zimą zjechać na nartach. Nie ma się co oszukiwać, nasza infrastruktura dla narciarstwa alpejskiego jest taka sama, jaki i nasi sportowcy reprezentujący nas w owym alpejskim narciarstwie, czyli… nijaka. Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że narciarstwo alpejskie w Polsce kuleje i nieprędko doczekamy się zawodników, którzy będą w stanie rywalizować z najlepszymi podczas najważniejszych zawodów w tej dyscyplinie. Mieliśmy już kilku interesujących alpejczyków narciarzy, ale nigdy nie było spektakularnych osiągnięć. Miejsce w czołowej dziesiątce zazwyczaj uważane było niemalże za cud, co stawia nas w konkretnym miejscu. Na pewno o takich talentach narciarskich, o jakich mogą mówić Niemcy, Włosi, Austriacy, Szwajcarzy, czy też Francuzi możemy pomarzyć. I bynajmniej nie jest to wyniki tego, że tam są osoby bardziej utalentowane. Co to, to nie – problem tkwi właśnie we wspominanej na wstępie infrastrukturze. Bo jeśli jest duża dostępność do stoków i tras narciarskich, to i większa liczba osób tym sportem zainteresowanych. A skoro dyscyplinę tę uprawia masa ludzi, to i łatwiej odnaleźć talent i go oszlifować. Dlatego też poziom naszego narciarstwa alpejskiego jest tak słaby, odpowiada on trasom, z jakich w naszym kraju możemy korzystać. A to w dużej mierze zawdzięczamy „przebojowości” działaczy sportowych.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.