Sonda

Gdzie kupujesz ubrania?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Październik 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Piękny wygląd
Każda kobieta dąży do tego, by jak najlepiej wyglądać . Co się składa na piękny wygląd? Można tu wymienić wiele aspektów i przykładów tego, co się składa na piękny wygląd. Warto również dodać, że dla każdej kobiety oznacza to coś innego. Dla jednej kobiety piękny wygląd wiąże się z naturalnym wyglądem, czyli brakiem makijażu, naturalny kolor włosów, niepomalowane paznokcie. Najważniejsze by była zadbana , czysta i schludna. Dla innych kobiet , natomiast, piękny wygląd może wiązać się z tym, że musi być ona mocno pomalowana, najlepiej opalona, co się wiąże z częstym chodzeniem do solarium. Zamiast naturalnych paznokci, towarzyszą jej długie tipsy i odwiedzimy u kosmetyczki. Zamiast naturalnego wyglądu, ma ona mocna makijaż. Niestety często wygląda to zbyt sztucznie u kobiet. Ale najważniejsze, że one czują się piękne i atrakcyjne. Jednak nie są często świadome tego, iż innym bardziej podoba się naturalne piękno kobiety. Po to została ona taka stworzona, aby taka była. Jeśli widzimy niepomalowaną kobietę na ulicy, to sobie myślimy, że nie dba o swój wygląd i mamy o niej zdanie, że o siebie nie dba. Trzeba rozróżnić momenty, kiedy kobieta ma potrzebę, aby się pomalowała, kiedy jej nie ma.

Jeśli jest w domu, to najswobodniej się czuje bez makijażu, w dresie, po prostu na luzie. Jednak nie powinna doprowadzić do tego, by być w takim stanie cały czas. Może to doprowadzić do lenistwa, poprzez które kobiecie w ogóle nie będzie zależało na dobrym wyglądzie. Jeśli kobiet czuje się dobrze ze sobą, w własnej skórze, to od razu inaczej ją postrzegają inni. Natomiast kobieta, która wie, że nie jest dobrze ubrana, to może to doprowadzić do braku wiary w siebie i mniejszej pewności. Wizyty u kosmetyczki, u fryzjera, czy w innych miejscach związanych z pięknym wyglądem są elementem, które wpływają na lepsze samopoczucie kobiety. Można tu też wymienić SPA i inne ośrodki. Nie jest tu mowa o nałogowych i częstych wizytach, gdyż wiąże się to ze sporym wydatkiem i dużym poświęceniem czasu. Raz na jakiś czas tak, by kobieta mogła to docenić i się nacieszyć.

Dla każdego coś innego

Kontynuując temat tego, że nie każdemu pasuje to samo, to można się tu skupić na wielu argumentach potwierdzających tę tezę. Można wziąć pod uwagę fakt, że każdy z nas ma inną figurą i każdemu z nas pasuje coś innego. Przykładowo, kobiet o okrągłych kształtach nie powinna sobie pozwolić na obcisłe i krótkie spódniczki, gdyż może to wyglądać nieapetycznie. Oczywiście, nikt jej nie może zabronić tak się ubierać, ale jeśli ma umiar i zna swoje możliwości, to powinna wiedzieć na co może sobie pozwolić. Kobieta modna, to kobieta, która potrafi dopasować ubiór do swojej budowy. To jest prawdziwa umiejętność, by ubrać się tak aby wyglądać dobrze mimo swych niedoskonałości. Odpowiedni ubiór sprawi, że zaznaczamy swoje walory a zmniejszamy defekty i niedoskonałości. Analogicznie sytuacja wygląda z osobami bardzo szczupłymi.

Można nawet użyć odważnego określenia: z osobami chudymi. One również powinny się ubierać tak, by w tej sytuacji dodać sobie trochę kilogramów poprzez odpowiednie ubrania. Jeśli osoba taka będzie się ubierać w czarną odzież to jest pewne, że będzie wyglądać jeszcze szczuplej. Odpowiednia odzież to nie wszystko. Ważne jest także dobór biżuterii. Do osób puszystych bardzie pasują duże kolczyki, łańcuchy czy korale. Natomiast do osób drobnych i filigranowych z pewnością lepiej będzie współgrać drobna biżuteria, drobne kolczyki,. Wszystko musi tworzyć całość. Nie tylko budowa ma duże znaczenie. Ważny jest także charakter danej osoby. Jeśli widzimy spokojną i poukładaną dziewczynę, to jakoś ciężko nam sobie wyobrazić ją w wygolonej czuprynie, odważnym ubiorze, odważnym kolorze włosów, czy może w okolczykowanych częściach ciała innych niż uszy. To tylko kilka drobnych przykładów, w których widoczny jest odważne image. Dla dziewczyny spokojnej najlepszy jest spokojny ubiór. I odwrotnie. Gdy widzimy osobą z silnym charakterem, to również ciężko nam wyobrazić ją w spódniczce do kolan z grzecznie zaczesanej fryzurze. Jak widać osobowość i image muszą ze sobą współgrać i być do siebie dobrze dopasowane.

 

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.