Sonda

Gdzie kupujesz ubrania?

Wyniki

Loading ... Loading ...
Październik 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Piękny wygląd
Każda kobieta dąży do tego, by jak najlepiej wyglądać . Co się składa na piękny wygląd? Można tu wymienić wiele aspektów i przykładów tego, co się składa na piękny wygląd. Warto również dodać, że dla każdej kobiety oznacza to coś innego. Dla jednej kobiety piękny wygląd wiąże się z naturalnym wyglądem, czyli brakiem makijażu, naturalny kolor włosów, niepomalowane paznokcie. Najważniejsze by była zadbana , czysta i schludna. Dla innych kobiet , natomiast, piękny wygląd może wiązać się z tym, że musi być ona mocno pomalowana, najlepiej opalona, co się wiąże z częstym chodzeniem do solarium. Zamiast naturalnych paznokci, towarzyszą jej długie tipsy i odwiedzimy u kosmetyczki. Zamiast naturalnego wyglądu, ma ona mocna makijaż. Niestety często wygląda to zbyt sztucznie u kobiet. Ale najważniejsze, że one czują się piękne i atrakcyjne. Jednak nie są często świadome tego, iż innym bardziej podoba się naturalne piękno kobiety. Po to została ona taka stworzona, aby taka była. Jeśli widzimy niepomalowaną kobietę na ulicy, to sobie myślimy, że nie dba o swój wygląd i mamy o niej zdanie, że o siebie nie dba. Trzeba rozróżnić momenty, kiedy kobieta ma potrzebę, aby się pomalowała, kiedy jej nie ma.

Jeśli jest w domu, to najswobodniej się czuje bez makijażu, w dresie, po prostu na luzie. Jednak nie powinna doprowadzić do tego, by być w takim stanie cały czas. Może to doprowadzić do lenistwa, poprzez które kobiecie w ogóle nie będzie zależało na dobrym wyglądzie. Jeśli kobiet czuje się dobrze ze sobą, w własnej skórze, to od razu inaczej ją postrzegają inni. Natomiast kobieta, która wie, że nie jest dobrze ubrana, to może to doprowadzić do braku wiary w siebie i mniejszej pewności. Wizyty u kosmetyczki, u fryzjera, czy w innych miejscach związanych z pięknym wyglądem są elementem, które wpływają na lepsze samopoczucie kobiety. Można tu też wymienić SPA i inne ośrodki. Nie jest tu mowa o nałogowych i częstych wizytach, gdyż wiąże się to ze sporym wydatkiem i dużym poświęceniem czasu. Raz na jakiś czas tak, by kobieta mogła to docenić i się nacieszyć.

Budowa własnego stylu

Jeżeli nie mamy pomysłu na własny styl nie szukajmy go przeglądając poradniki dla kobiet lub kupując coraz to wymyślniejsze stroje lecz udajmy się do stylistki. Jest to osoba, która zajmuje się zawodowo doradzaniem ludziom odnośnie ubrań w których wyglądają najlepiej. Z reguły nasze sylwetki posiadają jakieś mankamenty, aby je ukryć powinnyśmy wybierać określone fasony ubrań, lecz mało która z nas o tym wie. Również nie każdy kolor pasuje do każdej kobiety. Te kwestie wydają się nam drobnymi szczegółami lecz w praktyce mogą one stanowić poważny problem jeżeli będziemy chciały określić swój własny styl. Udając się na wizytę Dos stylistki weźmy ze sobą kilka ubrań w których najczęściej chodzimy. Dokona ona oceny, czy ich styl jest rzeczywiście trafnie dobrany. Jeżeli tak poleci nam fasony, które również powinnyśmy zakupić. Bez biżuterii każda pani czuje się naga. Niejedna dama kupuje kolczyki złote. Takie złote kolczyki zdobią uszy. W uchu można mieć jeden kolczyk lub kolczyki. Dzisiejsza moda jest bardzo liberalna. Kolczyki mogą być zdobione perłami, diamentami, cyrkoniami. Ile dam, tyle wzorów kolczyków.

Jeżeli natomiast to co mamy w szafie zupełnie do ans nie pasuje rozpocznie się kompletna metamorfoza. Będzie przez nami stała konieczność znalezienia barw oraz ich tonów w których wyglądamy najlepiej. Ważne jest również określenie co chcemy w swojej figurze ukryć, a co wyeksponować. Stylistka powinna przedstawić nam kilka kompletów strojów które będą pasowały nam najlepiej. Pamiętajmy jednak że najważniejszą kwestią jest abyśmy czuły się w nich dobrze. Jeżeli mamy jakieś wątpliwości powinnyśmy przedyskutować je ze stylistką tak aby mogła ona wybrać to co rzeczywiście przypadnie nam do gustu. Jeżeli mamy duże wątpliwości co do zaproponowanych nam strojów, a więc zupełnie nie wiemy co o tym myśleć, powinnyśmy zapytać się najbliższych o zdanie. Ważne jest przede wszystkim to jak ans w tym widzą, czy uważają że zmiana jest na korzyść itd. Jeżeli opinie będą pozytywne to będzie to oznaczało, że wybór jest trafny, a my powinnyśmy się do niego przekonać. Negatywne opinie niestety, ale świadczą niekorzyść na temat pracy wybranej przez nas stylistki. Bardzo ważną kwestią jest aby osoba do której się udamy zaproponowała nam również odpowiednie dodatki, które kolorystycznie będą pasować do naszego wyglądu. Ważne jest aby zaprezentowane nam ubiory były pełne, a więc razem z butami i biżuterią.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby móc komentować.